PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Japonská psychedelie KIKAGAKU MOYO se vrací do Prahy


Japonská kapela KIKAGAKU MOYO, jedna z nejpopulárnějších psychedelic kapel současnosti, se opět podívá do Prahy (9.6.2016). Mix acid rocku, folku a krautrocku, který připomene Flower Travelin Band, Far East Family Band nebo Popol Vuh, představí na Sedmičce nové album "House In The Tall Grass". V Praze navíc Kikagaku Moyo budou natáčet i nové písně.

Historie Kikagaku Moyo se začíná psát v létě 2012, kdy se z nekonečných jam sessions přímo v tokijských ulicích utváří sestava regulérní kapely. Inspirováni hudbou Popol Vuh, International Harvester, Flower Travelin Band, Grails a dokonce i českou avantgardou 60. let začali tvořit vlastní písně.

Za necelé čtyři roky existence vydali Kikagaku Moyo čtyři desky – eponymní EP (květen 2013), Mammatus Clouds EP (duben 2014), Forest Of Lost Children (květen 2014) a zatím poslední album House In The Tall Grass (květen 2016), na kterém je patrný větší příklon k folku. Současnou asijskou scénu podporují také prostřednictvím svého vlastního labelu Guruguru Brain.

Zastávka v Praze bude pro Kikagaku Moyo výjimečná. V české metropoli se kapela zdrží několik dní, aby mohla natočit několik nových písní.

Večer na Sedmičce otevře německá kapela Sir Robin & The Longbowmen, která nezapře vliv 60s garážových kapel. Vstupenky jsou v předprodeji prostřednictvím webu GoOut.cz. Bližší informace k dispozici na webu pořadatelské agentury www.riverpromotions.eu.

Zobrazeno: 194x (Zdroj: www.riverpromotions.eu)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Japonská psychedelie KIKAGAKU MOYO se vrací do Prahy | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist