PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Sharon potvrdila rozchod s Ozzym


Po několika kusých informacích a spekulacích o problémech kolem vztahu Ozzyho Osbourna a jeho ženy Sharon, které se začaly objevovat o víkendu převážně v bulvárních médiích, dnes Sharon Osbourne potvrdila odchod od svého manžela.

Vypadá to, že se Ozzy a Sharon Osbournovi po 33 letech rozvedou. Ozzy se nyní odstěhoval ze zámku, kde žil se svou ženou. Říká se, že důvodem rozchodu je Ozzyho románek se stylistkou Michelle Pugh.

Jak je známo, manželský pár se již několikrát rozcházel, většinou kvůli Ozzyho různým zívislostem, ale nakonec se k sobě opět vrátili. Tentokrát to vypadá dost vážně. Sharon se totiž neobjevila v pondělním (9. května) vydání svého programu "The Talk", ale ukázala se v televizi druhý den a nakonec poskytla rozhovor, ve kterém potvrdila odloučení od svého manžela

"Nejedná se o pověsti, je to pravda! Ozzy se vrátil domů, ale já se odstěhovala."

Sharon přiznala, že je z celé situace trochu zmatená a musí přemýšlet o tom, jak dál.

"Upřímně řečeno, v tuto chvíli nemám tušení, co dělat se zbytkem svého života. Potřebuju čas přemýšlet na co se chci zaměřit. Chystám se do poslední kapitoly mého života. Chci si věci pečlivě promyslet, protože je mi 63 let a nemohu takhle dál žít."

Znamená to, že se rozcházíte nadobro?

"Opravdu nevím. V tuto chvíli nemohu na tuto otázku odpovědět, protože nevím, co chci. Musím následovat své srdce a ani nevím, co to mi říká."

Sharon připustila, že i přes složitou situaci kontakt s Ozzym nepřerušila. 

"Mluvíme s Ozzym, diskutovali spolu včera v noci. Nejsem s ním, ale stále jsme v kontaktu. Žila jsem s ním úžasný život, dal mi tři nádherné děti a miluju ho."

Pro bulvár je to obrovské sousto a začal se v tom místy až nechutně vrtat. Z tohoto důvodu se ho Sharon snaží ignorovat 

"Vyhýbám se mu, nedívám se na žádné fotky a nečtu žádné články. Vím, co se stane. Nechci to číst, je to jako pokropení rány solí a to nepotřebují."

I přes toto složité období Sharon říká, že je na tom dobře a dokáže vést normální život:

 

"Jsem v pořádku, opravdu. Nemohu vyjádřit svou vděčnost těm, kteří mě podporují, všichni z mého okolí, kteří mě duševně podporují, posílají mi zprávy plné vyjádření lásky. Mám vnitřní sílu, a říkám si: "Dobře, co teď? Poradím si."

 

Část ozhovoru Sharon po odloučení od svého manžela.

Zobrazeno: 6105x (Zdroj: Saša Degorska + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Sharon potvrdila rozchod s Ozzym | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist