PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Garážoví psychedelici THEE OH SEES v srpnu poprvé v Praze!


Thee Oh Sees (Castle Face Records, USA)
Support: t.b.a.
Futurum Music Club, Praha
23. 8. 2016

Garážoví psychedelici THEE OF SEES poprvé v Praze! Velké jméno sanfranciské scény, které pohánějí hned dva bubeníci a především neúnavný frontman John Dwyer, zamíří koncem srpna do smíchovského Futura. Naživo mají Thee Oh Sees sílu rozjetého vlaku! A nové album už pomalu klepe na dveře.

Thee Oh Sees - podobně jako jejich kolega Ty Segall - vzešli z nezávislé scény San Franciska. Skupinu  založil workoholik, kytarista a zpěvák John Dwyer už v roce 1997 pod názvem Orinoka Crash Suite. Během následujících let sestava vybrušovala svůj styl i název.

Teprve od desky The Master´s Bedroom is Worth Spending a Night In (2008) nese kapela aktuální název Thee Oh Sees. Zatím posledním albem Dwyera a spol. je „Mutilator Defeated At Last“ (2015), které patří k těm ostřejším v bohaté diskografii čtveřice.

Support kapely budou oznámeny později. Vstupenky na koncert jsou k dispozici prostřednictvím webu GoOut.cz od středy 20. dubna. Pro nejrychlejší je připraven omezený počet lístků za 350 Kč. Ve standardním předprodeji až do koncertu budou za 420, na místě pak za 500 Kč. Bližší informace na webu pořadatelské agentury River Promotions.

FB event: https://www.facebook.com/events/219218875111785/

Zobrazeno: 349x (Zdroj: River Promotions)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Garážoví psychedelici THEE OH SEES v srpnu poprvé v Praze! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist