PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Post-hardcoroví BURNING DOWN ALASKA zahrají na Sedmičce


Pražskou Sedmičku v březnu rozvibruje moderní hardcore. Do Prahy totiž míří BURNING DOWN ALASKA, které si můžete pamatovat z podzimního vydání putovního festivalu Never Say Die! Kvintet s sebou přiveze nejen aktuální desku "Values & Virtues" (2015), ale také dvě naděje britské hardcorové scény - ACRES a CASEY.
Burning Down Alaska, melodický post-hardcore z německého Recklinghausenu, fungují od března roku 2012. Samotná kapela o sobě tvrdí, že je "novou vlnou hardcoru", který kombinuje silné melodie s těžkými kytarovými riffy. Za relativně krátkou dobu působení si Burning Down Alaska vybudovali pověst kapely, která své skladby dokáže předvést s patřičnou dravostí i na pódiu.
Koncert otevřou britští Acres, které si můžete pamatovat z energického koncertu v pražském Crossu loni v září. Tentokrát do Prahy vezou zbrusu novou desku. Sestavu doplňuje ještě kapela Casey, stále populárnější jméno britské hardcorové scény.
Vstupenky na koncert Burning Down Alaska budou k dostání pouze na místě za cenu 299 Kč. Více informací na webu www.obscure.cz.

FB event:
https://www.facebook.com/events/1543778309246542/

Burning Down Alaska (GER)
Special guests: Acres (UK), Casey (UK)
10. 3. 2016
Klub 007 Strahov, Praha

Zobrazeno: 189x (Zdroj: Obscure)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Post-hardcoroví BURNING DOWN ALASKA zahrají na Sedmičce | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist