PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Benefiční koncert pro zvířecí útulek


Přijďte si alespoň trochu vylepšit karmu účastí na téhle akci, jejíž celý výtěžek bude věnován Občanskému sdružení na ochranu zvířat TOULAVÉ TLAPKY. Toto sdružení bylo založeno v srpnu 2007 s cílem pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Jsou neziskovou organizací a v azylu mají v současné době zhruba 170 psů a 80 koček, takže potřebují každou pomoc. Za vybrané peníze z koncertu nakoupíme věci, které Tlapky budou nejvíce potřebovat, pravděpodobně se bude jednat o přípravky proti parazitům pro psy a kočky, obojky, pelíšky a nějaké další vybavení. Všechny kapely, které na této akci vystoupí, zahrají bez nároku na honorář, a za to jim patří obrovský dík. Na místě bude také spousta vegetarián...ského a veganského jídla, jehož zakoupením také přispějete zvířatům. Pro více informací o Tlapkách se podívejte zde http://www.toulavetlapky.cz/ nebo zde https://www.facebook.com/toulavetlapky/?fref=ts. Těšíme se na vás!
 
Zatím potvrzené kapely:
DESORT - http://bandzone.cz/desort
Indiánská rezervace - http://bandzone.cz/ir
P.U.M - http://bandzone.cz/pum
Pipelines - http://bandzone.cz/pipelines
Rozslaply Kecky - http://bandzone.cz/_84214
Schlusouver - http://bandzone.cz/_78058
SunnyDeath - http://bandzone.cz/_77503
Třetí stupeň tortury - bandzone.cz/tretistupentortury
ZPP - Za Poslední Prachy - http://bandzone.cz/zpp
Zlatý déšť - http://bandzone.cz/zlatydest

Umíte vyrobit nějaký super vege jídlo, které byste na akci mohli donést? Nebo chcete pomoct nějak jinak? Ozvěte se, veškerá podpora je víc než vítána! Také prosím akci sdílejte a propagujte. Díky!
 
Zobrazeno: 179x (Zdroj: Facebook)

Magua

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Benefiční koncert pro zvířecí útulek | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist