PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ACEY SLADE atakuje Prahu už tuto neděli a přiveze svým fanouškům exkluzivní dárek


Doslova magické datum 10. 10. 10 představí v České republice vůbec poprvé kapelu The Dark Party v čele s energickým, sympatickým a všestranně umělecky nadaným ex-kytaristou Murderdolls Aceym Sladem.

Kapela tak učiní v české metropoli příjemnou tečku za téměř měsíčním evropským turné The Reptile House Tour 2010, které celkově čítá patnáct koncertů na britských ostrovech, dva v Německu a jedinou exkluzivní show v České republice.

Acey Slade
pro své fanoušky na aktuálním turné připravil také originální dárek. Každý, kdo si na kterékoli z koncertních zastávek pořídí cokoli na merchandise stánku, dostane kód, který mu umožní zdarma si stáhnout EP After Party. Na něm najde tři coververze známých songů, jeden remix, jednu live verzi písně a jednu zbrusu novou skladbu z repertoáru Aceyho Slada & The Dark Party.

Akce v pražském Matrixu přinese ještě jedno poprvé, a tím bude vystoupení německé gothic rockové senzace Lord of the Lost. Sedmičlenná parta z Hamburku vydala začátkem letošního roku debutové album Fear, které je plné promyšlených chytlavých skladeb, jimž vévodí barevný hlas zpěváka, kytaristy a producenta Chrise Harmse, přezdívaného „the Lord“.

Sestavu doplní česká rock/metalová kapela Venefica. Celý večírek otevře kytarista Jackie Cash s akustickým vystoupením plným známých rockových songů.

Vstupenky
jsou v předprodeji k mání za příznivou cenu Kč 150,- v gothic-rockovém obchodě Nosferatu. Na místě vyjdou na Kč 190,-.


Acey Slade

...vlastním jménem Emil John Schmidt IV se narodil 15. prosince 1974 v Pensylvánii v USA. V současné době vystupuje a tvoří se svou kapelou pod názvem Acey Slade & The Dark Party. Dříve byl známý jako zpěvák a kytarista punk rockové formace Trashlight Vision, která ukončila činnost na podzim roku 2007.
Následovala kapela Dope, kde Acey Slade nejprve obsadil post baskytaristy, následně kytaristy. Nejznámější je snad ale jeho působení v horror punk glam metalové kapele Murderdolls. Pak také pokračoval ve společných hudebních aktivitách s frontmanem Murderdolls v jeho projektu Wednesday 13.
Společně s věhlasným bubeníkem Joey Jordisonem (Slipknot, Korn, Rob Zombie) Acey Slade natočil skladbu "Tired 'N Lonely" na kompilaci Roadrunner United k 25. výročí existence vydavatelství Rodadrunner Records.
V neposlední řadě je Acey jednou z rockových a metalových ikon, které přispěly do knihy Paula Milese Sex Tips from Rock Stars (dále např. Lemmy Kilmister z Motorhead, Danko Jones, Bruce Kulick z Kiss a další).

Další info na:

www.myspace.com/aceyslademusic
www.myspace.com/lordofthelost
www.venefica.cz
www.matrixklub.cz
Zobrazeno: 46x (Zdroj: Iva Bokova)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ACEY SLADE atakuje Prahu už tuto neděli a přiveze svým fanouškům exkluzivní dárek | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist