PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

TATA BOYS jedou od A do B


Vrcholem turné bude křest 12. 11. ve Foru Karlín

S novinkou A/B se v prvním týdnu po vydání hned vyšvihli na první místo prodejní hitparády Bontonland IFPI a stejně skvěle si album vedlo i v digitálních obchodech Supraphonline.cz a iTunes. Připočtěte k tomu pozitivní až nadšené recenze i vřelé reakce fanoušků a musí vám být jasné, s jak velkou vervou TATA BOYS vyrazili na Od A do B tour. To čítá celkem třináct zastávek a odstartovalo zaplněnými koncerty v pátek 30. 10. v Jablonci nad Nisou a den na to v Ústí nad Labem. "Vizuálně a scénicky nejplnější" koncert nás však čeká už příští čtvrtek 12. 11. v již téměř vyprodaném pražském Foru Karlín.

Podívejte se na trailer:

http://y2u.be/70hVQ0ngUn4

 

"Familiárně a přitom nově zní deváté řadové album pražských Tata Bojs. Po čtyřech letech přichází se třinácti novým písničkami, v nichž tentokrát uslyšíme více popu a méně experimentu než dříve. Retro zvuky, hlasové samply, netradiční hosté a vůbec prvky známé z předchozích období jejich tvorby ovšem naštěstí nezmizely," glosuje A/B Jan Mazura z Aktuálně.cz a dává 90%.

  Ostatně skloňování slova pop je v případě novinky poměrně časté i v dalších recenzích. Jak ale píše například Milan Šefl: "Pop je vážně jen velmi přibližné pojmenování plnokrevné a osobité hudby, jíž Tata Bojs oslovují posluchačskou většinu – a přitom zůstávají přijatelní až příjemní pro ctitele alternativních žánrů a směrů."

  "Na podzim roku 2015 vyšlo mnoho skvělé hudby a v téhle radostné galerii parádní muziky se kapela z Hanspaulky rozhodně neztratí. Řečeno s písničkou ´Moderní lidi´: Tata Bojs ´jdou s dobou a jsou ozdobou.´ A není v tom žádný sarkasmus," dodává Pavel Parikrupa z Musicserver.cz, kde se A/B stalo albem týdne a odneslo si hodnocení 8 z 10.

Z veřejné generálky pro zhruba stovku fanoušků i z prvních dvou koncertů turné, je nadmíru jasné, že ozdobou letošního podzimu bude i živá show Tatáčů. Jak je u kapely zvykem (a jak dokazují první koncerty turné), návštěvníky koncertů, čeká barevná, do detailů propracovaná podívaná, slibující výjimečný zážitek, k tomu navíc dvoje bicí a hostující Yellow Sisters.

  A ještě o fous výjimečnější bude největší koncert turné, který proběhne ve čtvrtek 12. 11. v pražském Foru Karlín. Díky dispozicím haly zde totiž kapela a především autor scény Milan Cais budou moci dát naplno průchod svým audiovizuálním plánům a libůstkám, na nichž - jak Cais podotýká - pracuje už zhruba rok. Dle aktuálních čísel z předprodeje to navíc vypadá, že to bude pro plný dům.  Ti, kdo zatím s koupí vstupenky váhali, by si proto měli rozhodně pospíšit. Předprodej probíhá v síti Ticketstream.

 

Zobrazeno: 213x (Zdroj: supraphon)

Rock´N´Roll Hell

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | TATA BOYS jedou od A do B | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist