PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Kärtsy Hatakka odstartoval vlastní reality show!


Finský hudebník Kärtsy Hatakka, známý především jako frontman crossoverové kapely Waltari, se pustil do odvážného experimentu - stráví 4 dny před kamerou a bude plnit přání diváků!
Vše se odehrává na stránce http://www.facebook.com/kartsytv, kde můžete sledovat přímý přenos, prohlédnout si archivní záběry a také přidat své přání, kde a při jaké činnosti chcete Kärtsyho sledovat.
Reality show odstartovala ve středu ráno, od té doby Kärtsy mimo jiné navštívil finské rádio Voice, provedl diváky po svém rodném městě Helsinki a zúčastnil se setkání ufologů. Celá akce potrvá až do sobotního odpoledne, program sestaví sami diváci.
Sledujte http://www.facebook.com/kartsytv a staňte se scénáristy reality show!
Charismatický čaroděj z Helsinek vydal před několika týdny své první sólové album s názvem Duty Freedom, jeho sólový projekt je oproti Waltari zaměřen čistě rockově. S kapelou Waltari oslaví Kärtsy jako její zakládající člen v příštím roce 25 let na scéně. Zobrazeno: 70x (Zdroj: www.feelsofine.net)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Kärtsy Hatakka odstartoval vlastní reality show! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist