PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

S Aceym Sladem zahraje poprvé v ČR i německá gothic rocková formace Lord of the Lost


Evropské turné amerického kytaristy Aceyho Slada a jeho kapely The Dark Party se nezadržitelně blíží. 21. září odstartuje v britském Bristolu a nabídne celkem sedmnáct koncertních zastávek. Vůbec poprvé charismatický ex-kytarista formací Murderdolls, Dope či Trashlight Vision zavítá do Irska, Německa a České republiky.
The Reptile House European Tour 2010 kapela zakončí právě v České republice, a to 10. října vystoupením v pražském klubu Matrix.
Žhavou novinkou je právě potvrzené vystoupení německé gothic rockové kapely Lord of the Lost z Hamburku, která bude jedním ze speciálních hostů pražského koncertu. I Lord of the Lost se pyšní velmi výrazným frontmanem. Chris „the Lord“ Harms si minimálně svou hororovou pódiovou image dříve nezadal s Marilynem Mansonem. Na bicí pak hraje zástupkyně něžného pohlaví, půvabná Any.
Čeští, ale i očekávaní zahraniční fanoušci, se mohou těšit také na koncertní set stále oblíbenější domácí melodic rock/metalové skupiny Venefica. Rockovou party, která termínově vyšla na magické datum 10. 10. 2010, otevře svým akustickým vystoupením dvojice rock´n´rollových kytaristů.
Vstupenky jsou v předprodeji k mání za Kč 150,- v gothic-rockovém obchodě Nosferatu. Na místě vyjdou na Kč 190,-.

Další info na:
www.myspace.com/aceyslademusic
www.myspace.com/lordofthelost
www.venefica.cz
www.matrixklub.cz
Zobrazeno: 57x (Zdroj: Iva Boková)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | S Aceym Sladem zahraje poprvé v ČR i německá gothic rocková formace Lord of the Lost | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist