PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ACID WITCH, BONEHUNTER a ACID ROW v Papírně


V pondělí 27. dubna vás čeká v útrobách závěsů Papírny další jedinečná akce. Detroitští ACID WITCH se zastaví v Čechách během svého tour na této jediné zastávce, při které navštíví i kultovní Roadburn. Společnost jim budou dělat metalpunkoví Bonehunter a stoner rockoví Acid Row z Plzně.

Jste příznivci hororů? Máte rádi soundtrack ke kultovnímu snímku Halloween od Johna Carpentera? Pokud ano a přimícháte ke všemu ještě navíc řádnou dávku psychedelie a stoneru, dostanete detroitské Acid Witch. Navnaďte se poslechem jejich famózních desek “Witchtanic Hellucinations”, “Stoned” a skvělých EP “Witch House“ a “Midnight Mass“. Přijďte si užít poctivý helloween metal do Papírny!

Dle slov Bonehunter:
Hudba kovaná v předvečer roku 2011 našeho letopočtu v kypících plamenech nenávisti, tvrzená hlenem metalpunku. BONEHUNTER jsou protiútokem a smrtelnou ránou vší pozérské hudbě – většina světa poslouchá mainstream a jeho uši balamutí autotunem a podobnými nesmysly. Jsme tu proto, abychom hráli bordel a drželi vám rezavou dýku pod krkem. Nechte si vykrvácet uši a uctěte ďábla!

Zkázu dokončí domácí formace Acid Row, o které je stále více slyšet. Probojovali se úspěšně postupovým kolem Múzy za jednohlasné podpory diváků, i poroty a jejich koncerty jsou nabité energií jim vlastní. Očekávejte pořádnou dávku stoner rocku a závan starých časů Seattlu.

Vstupenky: http://plzenskavstupenka.cz/cz/component/ticketseller/title/9182-acid-witch-bonehunter-acid-row
FB Event:
https://www.facebook.com/events/327397484120586/

Zobrazeno: 242x (Zdroj: Aleš Vilingr)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ACID WITCH, BONEHUNTER a ACID ROW v Papírně | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist