PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

CADENCE NOIR přivezou do České republiky a na Slovensko anglický folk rock


Anglické folkrockové tornádo CADENCE NOIR se řítí do České republiky a na Slovensko. Kapela zde v dubnu odehraje turné, které bude dohromady čítat deset zastávek. Fanoušci například Levellers by si tuto událost neměli nechat ujít.

CADENCE NOIR vznikli v roce 2010. Tehdy se ale jednalo pouze o akustické duo, které se postupně rozrostlo na plnohodnotnou kapelu. Pětice muzikantů se okamžitě vrhla do tvorby vlastních songů, které míchají tradiční rock s prvky bluegrassu či folku. Třešničkou na dortu je pak gothický nádech, který z celého souboru dělá naprosto osobitou záležitost.

Turné odstartuje 8. dubna v pražském Café Na půl cesty. O den později se CADENCE NOIR přesunou do plzeňského A.C.W. Saloonu a českou část turné završí v opavském Music Bar Jamu. Na Slovensku kapela odehraje koncertů dvakrát tolik. Těšit se mohou fanoušci například v Košicích, Lipanech či Banské Bystrici.

Turné těchto divočáků z Nottinghamu organizuje agentura Black Cloud Picture.

Dubnové ČR a SK Tour:

8. 4. - Prague @ Cafe Na pul cesty
9. 4. - Plzen @ A.C.W. Saloon
10. 4. - Opava @Music Bar Jam
13. 4. - High Tatras @ Switch
14. 4. - Presov @ Pumpa
15. 4. - Kosice @ Komin
16. 4. - Lipany @ Prlik
17. 4. - Banska Bystrica @ Tartaros

Zobrazeno: 185x (Zdroj: www.inmotionagency.cz)

ima.promotion

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | CADENCE NOIR přivezou do České republiky a na Slovensko anglický folk rock | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist