Aktualita přečtena 367x (od 8.3.2015)

MORTALIUM přivezou na letošní AMF nové album!

Ukrajinská symphonic doom metalová parta MORTALIUM vydala 27. února svoje nové album "Obligate Loneliness", které vyšlo u mexického labelu La Mazakuata RecordsKapela se chystá podpořit novou desku během svého turné po Ukrajině. Kromě toho bude v roce 2015 album propagovat v dalších evropských zemích během tour, jehož součástí je také Agressive Music Fest 2015.

Album bylo nahráno ve spolupráci se studiem Dark Essence Recording, známým svojí spoluprací s takovými kapelami jako Nokturnal Mortum, Khors, Elderblood a dalšími.

Vizuální složka alba byla zpracována kyjevským umělcem a designérem - Sergejem Maksymenko - který se podílel i na obalu prvního  alba "A Gap between Birth and Death". Desetistránkový booklet je vyveden jako výlet do ponurého světa plného post-industriální estetiky, opuštěné krajiny a surrealistických obrazů a věrně zobrazuje atmosféru alba.

 

Živě si kapelu v jejímž čele působí okouzlující kytaristka a frontmenka Maria Nosyk můžete vychutnat již v červenci v Pohoří u Dobrušky na AMF 2015 - více info na www.agressivemusicfest.eu.


miloSH
(ZDROJ: Agressive prod. + internet) Aktualita | MORTALIUM přivezou na letošní AMF nové album! | Hard Music Base - Databáze hard & heavy hudby

PŘIDAT KOMENTÁŘ

HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist