PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

MORTALIUM přivezou na letošní AMF nové album!


Ukrajinská symphonic doom metalová parta MORTALIUM vydala 27. února svoje nové album "Obligate Loneliness", které vyšlo u mexického labelu La Mazakuata RecordsKapela se chystá podpořit novou desku během svého turné po Ukrajině. Kromě toho bude v roce 2015 album propagovat v dalších evropských zemích během tour, jehož součástí je také Agressive Music Fest 2015.

Album bylo nahráno ve spolupráci se studiem Dark Essence Recording, známým svojí spoluprací s takovými kapelami jako Nokturnal Mortum, Khors, Elderblood a dalšími.

Vizuální složka alba byla zpracována kyjevským umělcem a designérem - Sergejem Maksymenko - který se podílel i na obalu prvního  alba "A Gap between Birth and Death". Desetistránkový booklet je vyveden jako výlet do ponurého světa plného post-industriální estetiky, opuštěné krajiny a surrealistických obrazů a věrně zobrazuje atmosféru alba.

 

Živě si kapelu v jejímž čele působí okouzlující kytaristka a frontmenka Maria Nosyk můžete vychutnat již v červenci v Pohoří u Dobrušky na AMF 2015 - více info na www.agressivemusicfest.eu.

Zobrazeno: 437x (Zdroj: Agressive prod. + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | MORTALIUM přivezou na letošní AMF nové album! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist