PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Co nového u Obscure Promotion?


S blížícím se datem koncertu BOLT THROWER s Incantation a Morgoth v pražském Roxy raději ještě jednou připomínáme, že se jedná o jediné datum ve střední Evropě a dále na východ a že všechna Německá data jsou již vyprodána, proto zvažte možnost rezervace Vašeho lístku.  Lístky je možné rezervovat za cenu vstupenky na místě (420,-) pro vyzvednutí na místě. Vstupenky (max dvě na osobu) lze rezervovat na adrese tickets@obscure.cz a k vyzvednutí budou v místě konání v den koncertu od 17.00 do 18.00. Nevyzvednutá rezervace propadá a lístky z ní jdou do běžného prodeje na místě.

Podobná situace nastala i u koncertu IN FLAMES, kde předprodej běží na plné obrátky a kde taktéž není radno s nákupem lístků váhat. Lístky jsou dostupné ve všech běžných předprodejích. Á propós, jako support se představí While She Sleeps a Wovenwar.

ANATHEMU v Akropoli podpoří rakouský progový projekt Mother´s Cake a pozitivní překvapení si přichystali i OPETH, kteří na svůj koncert v Roxy přizvali populární francouzské zasmušilce Alcest.

Nepříjemnou zprávu máme ovšem pro fanoušky BLACK STONE CHERRY, kteří by nuceni z důvodů specifikovaných pouze jako ´mimo kontrolu kapely´ zrušit celé turné, a to včetně pražské zastávky. Již zakoupené lístky můžete vrátit v místě koupě, za všechny komplikace se velice omlouváme, ale nastalou situaci jsme nemohli ovlivnit.

Dead Letter Circus vypadli ze sestavy turné, kterému vévodí AFTER THE BURIAL. Do sestavy tedy přibyli Circles, zatímco Monuments natočili nové video a Tides from Nebula zase nachystali vinylová vydání všech svých nahrávek.

Zajímavé a českým fanouškům dobře známé supporty ohlásili finští zadoomanci INSOMNIUM, k jejichž pražské zastávce se připojí Fleshgod Apocalypse a Stam1na.

Čtvrtou kapelou pro turné PROTEST THE HERO, The Faceless a The Contortionist se stali Italští Destrage, česká zastávka turné se bude konat v Plzni ve stejný den, kdy v Brně proběhne svátek všech fandů old schoolového death metalu při koncertě CANNIBAL CORPSE.

Pro pražskou zastávku bylo turné kultovních „kenybl“ sloučeno s turné DYING FETUS, výsledkem čehož budiž akce s exluzivním death metalovým line-upem a názvem Prague Death Fest. A CANNIBAL CORPSE do třetice všeho dobrého, slovenská zastávka jejich turné změnila místo konání, k čemuž došlo v důsledku krachu Smerr pubu v Žilině. Novým místem konání je Urban Spot (bývalé kino Hviezda) v Banské Bystrici a doposud zakoupené lístky zůstávají v platnosti!

Zobrazeno: 535x (Zdroj: obscure.cz)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Co nového u Obscure Promotion? | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist