PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Metalfest oznamuje první kapelu


První kapela Metalfestu je již potvrzena:

"Samozřejmě, Metalfest se bude konat i v příštím roce, kdy své návštěvníky, fandy mnoha metalových žánrů, přivítá na šestém ročníku. Ten proběhne jako obvykle, v areálu amfiteátru Lochotín, a to o prvním červnovém víkendu. Poznačte si - od 5. do 7. června 2015. V nově zrekonstruovaném areálu! Tradice zavazuje, proto i v průběhu nadcházejícího festivalu budeme mít možnost ve třech dnech vidět a slyšet bezmála třicítku oblíbených interpretů. A nehorázně s nimi pařit!

Hned jako první jméno Metalfestu potvrzujeme legendu death metalu, skupinu kolem Michaela Amotta a Alissy White-Gluz - ARCH ENEMY! S touto sakra tvrdou, ale melodickou bandou budeme mít možnost oslavit její 20. narozeniny stejně jako první výročí vydání její desky „War Eternal“, která byla pro kapelu obrovským milníkem. Jak se potvrdilo i podle ohlasu fandů, veleúspěšným. Připomeňte si jej klipy k „No More Regrets“„You Will Know My Name“ nebo k titulní „War Eternal“.
Už brzy vám i na těchto stránkách představíme další účinkující VI. ročníku Metalfest Open Air Plzeň 2015! Navštěvujte je pravidelně, stejně jako oficiální FB profil."

Zobrazeno: 353x (Zdroj: metalfestopenair.cz)

Magua

PŘIDAT KOMENTÁŘ

9.9.2014 (15:55)

Taky určitě půjdu tohle si nenechám ujít


8.9.2014 (22:40)

To samorost:

Dáme tam sraz... Stéblo a já se synem určitě nevynecháme...


7.9.2014 (16:56)

To samorost - Já jsem za ně rád,aspoň teda uvidíme jinou zpěvačku..On je Metalfest specifickej tím,že je dost brzo a je celkem fuška na tu dobu sehnat kloudný kapely.Je trochu před normální festivalovou sezonou a většinou se objeví skupiny zrovna jedoucí turné po Evropě,nebo někdo,kdo to má do Plzně kousek.


7.9.2014 (15:57)

Konečně nějaká kapela, která tady ještě nebyla...


7.9.2014 (03:51)

No už teď se tam těším...


Aktualita | Metalfest oznamuje první kapelu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist