PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Daffy Duck Fest n.7


"Již kultovní hudební sešlost s názvem DaffyDuck Fest letos proběhne v tradičních prostorách Zámeckého klubu v Hranicích. Nejen hraničtí fans se tak mohou 19. září vydat do tohoto hudebního stánku, aby se stali svědky již sedmého pokračování mini festu, který nabídne hned čtveřici převážně tvrdě metalových spolků.

Chybět samozřejmě nebudou domácí GRACE, kteří mají celou akci tradičně pod palcem. Jejich po čertech nadupaný death metal pořádně prověří statiku zámeckých základů. Na domácí půdě vystoupí nejen s letošním novým kytarovým přírůstkem Jirkou Janíčkem, ale dozajista nabídnou i ochutnávku nového materiálu, na kterém momentálně pracují. Ten by se měl ve finále objevit v příštím roce na nové řadovce vydané k dvacátému výročí existence kapely. Z nedalekého Krnova pak dorazí a novou deskou Leave It All Behind se pochlubí hardcorová smečka TARTARO:S. Místní samozřejmě tyhle divočáky znají, pokud ale ne, vězte, že v tomto případě se vám dostane pořádné porce neotřelého ´north-eastern´ hardcoru. Těžkotonážní deathmetalový buldozer roztlačí na hranickém pódiu ostravštíMR. SCARECROW, kteří se nebojí občas zalovit i v poněkud pekelnějších blackových vodách. Celý hranický večírek pak odstartuje další nekompromisní deathmetalová skvadra GET AWAY, která se od letošního ledna může chlubit zbrusu novou nahrávkou Threshold Of Pain. Poctivý old school death metal určitě nenechá nikoho v klidu.

Pokud tedy holdujete především agresivnější muzice, rozhodně si 19. září udělejte čas a vyrazte na další pokračování DaffyDuck Festu. Akce v hranickém Zámeckém klubu vypukne úderem osmé hodiny večerní a vstupné bude činit pouhých 90 Kč."

 

Zobrazeno: 192x (Zdroj: facebook.cz)

Magua

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Daffy Duck Fest n.7 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist