PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014 se nevyhnutelně blíží!


Druhý ročník festivalu Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014 již pomalu klepe na dveře a všechny přípravy na tento festival pomalu finišují! Nutno dodat, že v průběhu celé přípravy se z tohoto, dá se říct ještě novorozeněte mezi letními festivaly, vyklubala opravdu zajímává akce, která nebude zajímavá nejen díky unikátnímu prostředí, ve kterém se odehrává, i když atmosféra zříceniny hradu Starý Jičín bude opravdu úžasná! Na Deathnoise se ale také objeví řada velice zajímavých kapel!

Mnoho lidí už mohlo zaznamenat, že se opět do České republiky chystá nezastavitelné komando značky Smash Hit Combo, a jednou ze zastávek bude také Deathnoise. Uvidíme, jak si z touto pekelnou show poradí hradby Starého Jičínu… Ovšem vůbec poprvé bude mít české metalové publikum možnost zhlédnout vystoupení španělské thrash metalové kapely Crisix!

Dalšími taháky budou bezesporu rakouští deatheři Mastic Scum - kapela, která momentálně vydala velice povedené CD "CTRL."

Ze zahraničních hostů se dále také představí americká death metalová legenda Master, která se rovněž jako Mastic Scum představí se svou novou deskou "The Witchhunt", ze sousedního Německa přicestují gore grindoví Satans Revenge on Mankind. Vystoupení této kapely se změní určitě ve velmi příjemnou taneční záležitost!

Kromě skvělých zahraničních hostů se návštěvníci těšit také na pestrý výběr kapel z domácí scény. Pro návštěvníky, kteří jsou příznivci extremnějších žánrů, vystoupí JIG – AI, Carnal Diafragma, Top Sekret a také česká kultovní legenda Tortharry. Ti, kteří budou hledat spíše melodičtější a jemnější žánry, nebudou nijak ochuzení, protože na se na hrad chystají z místního Nového Jičína Greedy Invalid, ostravská Degradace a z Frýdku Místku, punkoví MadFalls a v neposlední řadě nebudou chybět také představitelé modernějších žánrů. Svými vystoupeními výrazně festival obohatí nu-metalová smečka Overhype, metalcoroví F.O.B. nebo Pray For Forgiveness.

Ovšem pestrý výběr kapel a unikátní místo nebude tím jediným na co se  mohou fanoušci těšit. Festivalem vás provede bohatý doprovodný program složený s Beer Festu, Tattoshow, Fire Show, páteční večerní after párty a mnoho dalšího a k tomu všemu budou mít všichni návštěvníci místo v kempu zdarma!

Zobrazeno: 194x (Zdroj: Deathnoise production)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014 se nevyhnutelně blíží! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist