PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

MALASHNIKOW zahrají na Rock´n´Beer Festu v Praze!


Na své fanoušky mohou být třebíčtí MALASHNIKOW naležitě pyšní! Díky jejich hlasování a zároveň výběru odborné poroty si kluci opět po roce zahrají na prestižním Rock´n´Beer Festu v Praze na Letenské pláni! Vystoupí zde společně s Loco Loco, a to ve středu 21. května.

„Moc děkujeme všem fanouškům, kteří pro nás hlasovali! Stejně tak porotě za přízeň. Vážíme si toho,“ řekl zpívající kytarista Vojtěch Malach.

Kromě zmíněné akce můžete MALASHNIKOW v nadcházejících týdnech vidět například 6. června na festivalu Zámostí v Třebíči či o den později v Brně, kde kapela zahraje společně se smečkou Pes Pilka.

MALASHNIKOW jsou horkým želízkem na tuzemské rockové scéně. Přímočaré hity, střední tempo, tvrdý základ, grunge nádech, české texty... Hlavním autorem muziky i textů je Vojtěch Malach, který se na některých nahrávkách postaral i o veškeré nástroje. Koncertní sestavu kromě něho tvoří bubeník Lars Jensen z WhyLars, baskytarista Marty Mokrý a kytarista Lukáš Netík, který mimo jiné také působí v kapele Vlasty Henycha - Henych 666.

 

MALASHNIKOW momentálně makají na nových věcech. „Připravujeme nové album a videoklip,“ načrtl plány do budoucna Vojtěch Malach a dodal: „Prvními vlaštovkami z novinky jsou singl Cesta a znovu nahraná starší skladba Tak běž!. Obě naleznete na našem Bandzone profilu.“

Kapela je na scéně od roku 2008. Na kontě má tři desky. Nejaktuálnější dlouhohrající nahrávkou je Prostorová síla z minulého roku.

Odkazy:
Bandzone: http://bandzone.cz/malashnikow
Facebook: https://www.facebook.com/Malashnikow

Přidáno: 16.5.2014 (Zdroj: In Motion Agency)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | MALASHNIKOW zahrají na Rock´n´Beer Festu v Praze! | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist