PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Italští divoši HYDRA se podívají do Čech a na Slovensko!


Jsou mladí a pořádně draví! Italové HYDRA patří po zásluze k ceněným kapelám dnešní metal core scény! Jejich skladby jsou agresivní, energické a jednoduše řečeno silné. Na konci dubna se tato smečka podívá na Slovensko a posléze také do Čech! Společnost jim budou dělat švýcarští borci BLASTED.

Kapele HYDRA byl život vdechnut v roce 2010. Už o rok později mohli fanoušci řádit u debutového EP Dying World, na které muzikanti navázali o dva roky později fošnou Kingdom Of Ignorance. Výborná deska sklidila pochvalnou kritiku a kapelu ještě více nakopla! Ačkoliv se Italové pohybují v teritoriích metal coru, jistě potěší i fanoušky tradičnějšího death metalu! Na pódiu HYDRA stáli se smečkami Chelsea Grin, The Browning, More Than a Thousand či Helia.

BLASTED více staví na tvrdých riffech, které potěší jak příznivce například Pantery, tak i Lamb Of God. Zkušení harcovníci mají za sebou již dvě evropská turné, více než stovku koncertů a několik nahrávek! Přijďte se přesvědčit, v jaké jsou formě!

Na Slovensku HYDRA a BLASTED odehrají dvě akce - v Banské Bystrici a Hlohovci (23. a 24. dubna). Už o den později rozpaří publikum v libereckém Rock Pubu. V sobotu pak navštíví Plzeň a celé turné zakončí v Brně!

Turné HYDRA a BLASTED se uskuteční pod patronací agentury Black Cloud Picture!

TURNÉ HYDRA & BLASTED

23.4. - Banska Bystrica (SK) @Tirish
24.4. - Hlohovec (SK) @Teatro Music Club
25.4. - Liberec (CZ) @Rock Pub
26.4. - Plzeň (CZ) @Parlament  
27.4. - Brno (CZ) @Boro

ODKAZY A KONTAKTY:
E-MAIL -
palatinusbooking@gmail.com (Black Cloud Picture)
BLACK CLOUD PICTURE - www.blackcloudpicture.com
HYDRA - www.facebook.com/hydraofficial
BLASTED - www.facebook.com/blastedmetal

Zobrazeno: 260x (Zdroj: In Motion Agency)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Italští divoši HYDRA se podívají do Čech a na Slovensko! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist