poster

Beastö Blancö (usa), Bloodlost (ch)
12.12.2017

I n f o
M Í S T O   K O N A N Í PRAHA - Nová Chmelnice
Z A Č Á T E K 20:00
V S T U P N É 450,-
Ú Č I N K U J Í C Í BEASTÖ BLANCÖ, BLOODLOST
O D K A Z https://www.facebook.com/events/251117145297334/
A K C I   P Ř I D A L ( A ) mates666
T i s k o v á   z p r á v a

Skupinu BEASTO BLANCO založil v roce 2012 baskytarista, skladatel a zpěvák Chuck Garric, člen skupiny ALICE COOPER (dříve DIO, Eric Singer Project a kytarista Chris Latham. Rozhodli se tvořit hudbu s živou, syrovou sílou – rock´n´roll, ovlivněný vlivy, které je v mládí formovaly.
Chuck Garric pochází z hor u jezera Tahoe v Kalifornii a Chris Latham z Anchorage na Aljašce. Oba se přestěhovali do města andělů – Los Angeles, pouze s kytarou v ruce.
Na původní zvuk Bestie si kapela najala zkušeného producenta Tommyho Henriksena. Hned po prvním nahrání si Henriksen uvědomil, že Beasto Blanco je kapela, která má opravdu jedinečný rockový zvuk. Pochopil že je důležité, aby Beasto Blanco zůstali věrni svým starým rockovým kořenům a promísili je s inovačním přístupem a novými technologiemi - mix v mysli Tommyho Henriksena a Beasto Blanco byl naživu.
Od počátku věnují i velkou pozornost podiové prezentaci, téměř v horrorovém stylu a velmi kvalitním videoklipům.

Skupina:
CHUCK GARRIC (zpěv - kytara - baskytara) strávil většinu své kariéry na turné a nahrávání s největšími postavami světového roku. Již řadu let je členem skupiny ALICE COOPER, dříve hrával ve skupině DIO a je členem příležitostné „super group“ – ERIC SINGER PROJECT (společně s Ericem Singerem a Brucem Kulickem z KISS a Johnem Corabim z MÖTLEY CRÜE či momentálně frontmanem THE DEAD DAISIES.
CHRIS LATHAM (sólová kytara, zpěv) strávil posledních několik let jako hlavní kytarista a skladatel pro PAPER BACK HERO.
CALICO COOPER (sólový zpěv) – výborná zpěvačka, modelka a mimo jiné dcera rockového démona Alice Coopera.
JAN LEGROW (basová kytara) – německý baskytarista, původně ze skupiny DUSTSUCKER.
TIM HUSUNG (bicí) – je druhým německým členem skupiny. Učitel hry na bicí a bývalý člen skupin JOHN DIVA & THE ROCKETS OF LOVE nebo THE COUNTS OF MORANIA.

Celý večer odstartuje švýcarská old school thrashmetalová kapela BLOODLOST.
Akce | BEASTÖ BLANCÖ (USA), BLOODLOST (CH) (12.12.2017) | koncert, festival, turné | Hard Music Base - webzin/databáze h&h hudby | www.hardmusicbase.cz
HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist