DOMÉNA NA PRODEJ   //   DOMAIN FOR SALE
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Únor

WINTER METAL NIGHT NA SIBIŘI
4.2.2023
Sibiř, Brno
Přidal: carott

Blastera, Death on Arrival, Morwëna
TWILIGHT FORCE - WINTER WONDER TOUR 2023
9.2.2023
PRAHA, Storm
Přidal: Immortal SEP

TWILIGHT FORCE, SEVEN SPIRES, SILVER BULLET
TURMION KÄTILÖT - OMEN X WORLD TOUR
13.2.2023
PRAHA, Storm
Přidal: Immortal SEP

TURMION KÄTILÖT (Fin)
NAPALM DEATH, DOOM, SIBERIAN MEAT GRINDER, SHOW ME THE BODY
16.2.2023
BRNO, Sono Centrum
Přidal: Immortal SEP

NAPALM DEATH, DOOM, SIBERIAN MEAT GRINDER, SHOW ME THE BODY
GORGOROTH
18.2.2023
BARRÁK Music Club Ostrava
Přidal: Caligari

GORGOROTH, DOODSWENS, TYRMFAR, HATS BARN
DAVID ELLEFSON BAND (USA,EX - MEGADETH)
22.2.2023
Kolín, Městský společenský dům
Přidal: mates666

DAVID ELLEFSON Band, Metalcraft

Březen

GAIA MESIAH - VLN∞BYTÍ 2023
10.3.2023
HRADEC KRÁLOVÉ, NãPLAVKA café & music bar
Přidal: Immortal SEP

GAIA MESIAH
BEAST IN BLACK – DARK CONNECTION TOUR
11.3.2023
ZLÍN, Masters of Rock Café
Přidal: Immortal SEP

BEAST IN BLACK
Speciální host: FIREWIND
IN EXTREMO
12.3.2023
ZLÍN, Masters of Rock Café
Přidal: Immortal SEP

IN EXTREMO
MOJOTHUNDER (USA) - EURO TOUR 2023
12.3.2023
Poděbrady, Boss Bar
Přidal: mates666

MojoThunder
DANCE DEVIL DANCE TOUR
19.3.2023
BRNO, Sono Centrum
Přidal: Immortal SEP

AVATAR, VEIL OF MAYA, KASSOGHTA
THE POOR (AUSTRALIA) - EURO TOUR 2023
19.3.2023
Praha, Klub Vagon
Přidal: mates666

THE POOR (Australia), Dead Daniels
LEFT TO DIE, SNĚŤ
19.3.2023
PRAHA / FUTURUM
Přidal: Caligari

LEFT TO DIE, SNĚŤ
THE EPIC APOCALYPSE TOUR
24.3.2023
BRNO, Hala Vodova
Přidal: Immortal SEP

EPICA, APOCALYPTICA

Duben

KAMELOT
7.4.2023
PRAHA, MeetFactory
Přidal: Immortal SEP

KAMELOT
Speciální hosté:
MYRATH (Tun), ELEINE (Swe), LEAGUE OF DISTORTION (Ger)
BROTHER FIRETRIBE + ONE DESIRE
13.4.2023
PRAHA, Storm
Přidal: Immortal SEP

BROTHER FIRETRIBE, ONE DESIRE, STRÅLE
LOUDNESS - LIVE IN EUROPE
18.4.2023
Ostrava, klub Barrák
Přidal: Immortal SEP

LOUDNESS (Jap)
speciální hosté:
GREY ATTACK (Ger), THOLA (Sui)
RHAPSODY OF FIRE – GLORY FOR SALVATION TOUR
21.4.2023
ZLÍN, Masters of Rock Café
Přidal: Immortal SEP

RHAPSODY OF FIRE
GROOVY STINKY FEST
21.4.2023 - 22.4.2023
Rock Café, Praha
Přidal: carott

GUT (DE), VULVECTOMY (IT), SQUASH BOWELS (PL), GUTALAX (CZ), CYTOTOXIN (DE), JIG-AI (CZ), CREPITATION (UK), ATTACK OF RAGE (SK), SICK SINUS SYNDROME (CZ), EPICARDIECTOMY (CZ), CHOKED BY OWN VOMITS (CZ), INSISTENT (CZ), SPERM OF MANKIND (SK),
SHAMPOON KILLER (CZ), POTHEAD (CZ)

Květen

THE EXPLOITED - DISORDER TOUR 2023
4.5.2023
PRAHA, MeetFactory
Přidal: Immortal SEP

THE EXPLOITED
SABATON - THE TOUR TO END ALL TOURS
10.5.2023
Ostrava, Ostravar aréna
Přidal: Immortal SEP

SABATON
Speciální hosté: BABY METAL (Jap), LORDI (Fin)
BUGRFEST
12.5.2023 - 13.5.2023
Areál KD Stará Ves u Rýmařova
Přidal: carott

OBSCURA, PROFANITY, GUTALAX, RAVENOIR, SPASM, BOHEMYST, ADOR DORATH, GORE DIMENSION, OFFENCE, EXORCIZPHOBIA,FAÜST, NBF, BLOODY REDEMPTION, REFORE, VOLUPTAS, LANDSCAPE OF SHADOWS, STOCHASTIC REAPER, EXITT
YES
18.5.2023
Praha, Forum Karlín
Přidal: Immortal SEP

YES
IRON MAIDEN
30.5.2023
Praha, O2 arena
Přidal: Immortal SEP

IRON MAIDEN

Červen

METALFEST OPEN AIR
2.6.2023 - 4.6.2023
PLZEŇ, Amfiteátr Lochotín
Přidal: Immortal SEP

POWERWOLF, ARCH ENEMY, BEHEMOTH, TESTAMENT, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, ENSIFERUM, BEYOND THE BLACK, INSOMNIUM, THUNDER MOTHER, NANOWAR OF STEEL, ANNISOKAY, MEGAHERZ, WIND ROSE, CRYPTA, LEAGUE OF DISTORTION, ANY GIVEN DAY, ALL FOR METAL
SCORPIONS ROCK BELIEVER TOUR
7.6.2023
BRNO, Winning Group Arena
Přidal: Immortal SEP

SCORPIONS
BASINFIREFEST
22.6.2023 - 26.6.2023
Spálené Poříčí
Přidal: carott

AIRBOURNE, BUTCHER BABIES, CATASTROFY, DRIÁK, DECAPITATED, DUST BOLT, FAUN, FEVER 333, FROZEN POPPYHEAD, PAIN, PARADISE LOST, PESTILENCE, PRO-PAIN, QUEENSRŸCHE, S.D.I., SPIRITWORLD, TANKARD, THE FIALKY, THE RAVEN AGE, URNE, VENDED

Červenec

MASTERS OF ROCK 2023
13.7.2023 - 16.7.2023
VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek
Přidal: Immortal SEP

WITHIN TEMPTATION, AMON AMARTH, KREATOR, AIRBOURNE, TARJA, SONATA ARCTICA, PHIL CAMPBELL AND THE BASTARDS SONS (play Motörhead), ORDEN OGAN, BATTLE BEAST, FREEDOM CALL, FEUERSCHWANZ, CREMATORY, BLOODBOUND, LEGION OF THE DAMNED, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, LORD OF THE LOST, XANDRIA, WARKINGS, DRAGONY, ANGUS McSIX, BROTHERS OF METAL, AD INFINITUM, NORTHTALE, SLOPE, SMASH INTO PIECES, APRIL ART, ARION, EVEN FLOW, PROJECT RENEGADE, SAFFEK, MELODIUS DEITE, SUSURRO, DYMYTRY, DOGA, DARK GAMBALLE, SYMFOBIA, SALAMANDRA, FREE FALL, ALIA TEMPORA.
HOLBA ROCK NA GRILU
22.7.2023 - 23.7.2023
OPAVA, letiště Opava - Kylešovice
Přidal: Immortal SEP

Visací Zámek, Alkehol Citron, Doga, Trautenberk, Törr, Mucha, Iné Kafe, Turbo, Forrest Jump, Panoptiko
CHVÁLKOVSKÝ ROKÁČ
22.7.2023
Chválkovice na Hané
Přidal: Immortal SEP

Ingot, Titanic, Limetall, Visací zámek
OSTRAVA V PLAMENECH
29.7.2023
OSTRAVA, Dolní oblast Vítkovice
Přidal: Immortal SEP

KISSIN´ DYNAMITE, SEPTICFLESH, FIREWIND a mnoho dalších skvělých kapel z celého světa....

Srpen

MAGMAFEST
11.8.2023 - 12.8.2023
JIHLAVA, Letní Amfiteátr
Přidal: Immortal SEP

Tři Sestry, Harlej, Dymytry, Alkeol, Horkýže Slíže, Arakain, Trautenberk, Panoptiko, Plexis, SPS
ROCK CASTLE 2023
17.8.2023 - 19.8.2023
MORAVSKÝ KRUMLOV, zámecký park
Přidal: Immortal SEP

U.D.O., AMARANTHE, BEAST IN BLACK, VISIONS OF ATLANTIS, EVERGREY, RAGE, NERVOSA, BRAINSTORM, SERIOUS BLACK, DYNAZTY, TWILIGHT FORCE, DRAGONHAMMER, SKÁLMÖLD, TRI STATE CORNER, EVIL INVADERS, YE BANISHED PRIVATEERS

Říjen

HYMEN COLLECTOR FEST 2023
15.10.2023
Modrá Vopice (Praha)
Přidal: Congenital Anomalies

Doomas
Craniotomy
Bohemyst
Congenital Anomalies
Horrible Creatures
Prolapsed
All Blessed Kills

Listopad

OOMPH!
8.11.2023
PRAHA, MeetFactory
Přidal: Immortal SEP

OOMPH!
speciální host:
BÖSE FUCHS & SLY
Akce | Hard Music Base

Menu



Kategorie



O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2023. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist